location تهران - بزرگراه زین الدین  |  02191002924 phone

مشاوره هات استمپ

بخش خدمات  مشاوره فنی خالدپلاست با بیش از ۳۳ سال تجربه در واردات فویل‌های هات استامپ، با ایجاد سیستمی نوین، دانش و تجربه بی‌همتا شما را در دست‌یابی به موفقیت همراهی می‌کند، ما آماده پاسخ به تمامی درخواست‌های مشاوره شما عزیزان در موارد زیر است.

عدم توجه به کیفیت ونحوه کاربرد محصولات نهایی در همان ابتدای فرآیند تولید باعث نتیجه نامطلوب در پایان کار میشود. تیم مشاوره فنی خالد پلاست در خصوص صفر تا صد استفاده از محصول در کنار شما عزیزان است. و با آموزش صحیح در رعایت نکات لازم و ضروری حین استفاده از فویل ها میتواند.باعث جلوگیری از خرابی های احتمالی و یا به اصطلاح بد نشستن فویل ها بروی محصولات نهایی شما شود.از جمله دلایل استفاده نادرست و خرابی فویل ها میتوان به موارد زیر اشاره کرد.

 

  • درجه استفاده محصول

یکی از مسائل عمده که غالبا کارشناسان مربوطه در این سنعت حین فرآیند استفاده فویل ها  به آن دقت نمیکنند. در استفاده نامناسب از فویل در درجه حرارت کاربری فویل ها میباشددما زیاد باعث سوختن فویل و دمای کم باعث نچسبیدن فویل بروی کار میشود. تنظیم درست حرارت از نکات اصلی بوده و بسته به نوع استفاده و ضخامت فویل ها متغییر میباشد. شما میتوانید جهت کسب اطلاعات بیشتر در این خصوصو با کارشناسان ما در ارتباط باشید.

  • خرابی دستگاهها

یکی از موارد اصلی در خرابی فویل ها مربوط به خرابی دستگاه ها میباشد. همچنین ممکن است دستگاه به ظاهر مشکلی نداشته باشد ولی کالیبره نبودن و یا عدم تنظیم درست پارامتر های لازم بعضا باعث خرابی و هدر رفتن منابع میباشد.

  • تامین مواد اولیه مناسب

جنس مواد اولیه از جمله ریلیز نامناسب، عدم استفاده از چسب مناسب حین فرایند تولید فویل در کارخانه نیز از عوامل مناسب و تأثیرگذار مستقیم در خروجی باکیفیت کار می‌باشد. مجموعه خالد پلاست بیش از 80درصد محصولات خود را از شرکت ووشین که یکی از شناخته شده ترین شرکت های در خصوص فویل های دکوراتیو میباشد تامین میکند. همچنین عدم استفاده ازمواد یکدست برای تولید و یادقیق و مناسب نبودن طرح و شیار های محصول باعث عدم چسبیدن نامناسب فویل بروی کار میگردد. که توجه به بیس کار نیز حائز اهمیت میباشد.

  • عدم تنظیم درست فویل

عدم تنظیم درست فویل نیز از موارد اصلی و تأثیرگذار در خروجی کار می‌باشد. کشش بیش از حد فویل باعث به‌اصطلاح شکستگی فویل می‌گردد که باعث می‌گردد فویل  مربوطه به‌خوبی بروی کار ننشیند. اگر کشش کم شود باعث تشکیل حالت چروکیدگی فویل بروی خروجی کار می‌گردد که ظاهر مناسبی نخواهد داشت پس تنظیم درست این فشار و ست‌کردن بروی دستگاه نیز از عوامل بسیار مهم بوده که نیاز به مهارت و تجربه اپراتور دستگاه می‌باشد.

مشاوره هات استمپ

با ما در تماس باشید

جهت دریافت مشاوره رایگان
و بازدید از نمایشگاه محصولات با ما در تماس باشید

تماس با ما