location تهران - بزرگراه زین الدین  |  02191002924 phone

شرکت خالد پلاست، یک شرکت بازرگانی با ارائه خدمات واردات و توزیع محصولات ساختمانی و طراحی داخلی با بیش از نیم قرن سابقه است. این شرکت مأموریت خود را معطوف به خلق زیبایی در صنعت دکوراتیو و دکوراسیون داخلی کرده و با کمک معماران و طراحان دکوراسیون داخلی زیبایی و هنر را بدون آسیب رساندن به طبیعت به منازل هم وطنان آورده است. ما به واسطه تکنولوژی برتر دنیا بیش از ١٠٫٠٠٠٫٠٠٠ میلیون مترمکعب از منازل مردم ایران را با این محصول نفیس تزئین کرده ایم که این عدد معادل ٥٧ برابر ورزشگاه آزادی است.

با توجه به بانک اطلاعاتی وسیع، شرکت کهن طلاکوب خالد قادر به تأمین نیاز مشتریان در هر بخشی از صنعت ساختمانی و طراحی داخلی است که از جمله میتوان به روکش های هات استامپ در صنایع ساختمانی از جمله قرنیز و دیوارپوش، روکش های یو پی وی سی (درب، کابینت و مبلمان)، روکش های طرح سنگ (ماربل شیت)، روکش های هات استامپ در صنعت دکوراسیون، قاب عکس، ابزار و یراق آلات و ماشین آلات و قطعات (تولید محصولات) نام برد.

از افتخارات مجموعه ما تلاش در راستای واردات محصولات با بهترین کیفیت و تلاش در جهت اخذ نمایندگی از شرکت های معتبر در راستای سهولت خرید و تأمین هرچه بهتر محصولات برای جلب رضایت مشتریان عزیز میباشد.

شرکت خالد پلاست، شرکتی با ارائه خدمات واردات و توزیع محصولات ساختمانی و طراحی داخلی با 36 سال سابقه می باشد. این شرکت به عنوان اولین واردکننده روکش‌های هات استامپ در صنعت‌های ساختمانی از جمله قرنیز و دیوارپوش، روکش‌های پی وی سی (درب، کابینت و مبلمان)، روکش‌های طرح سنگ (ماربل شیت)، روکش‌های هات استامپ در صنعت دکوراسیون، قاب عکس، ابزار و یراق‌آلات و ماشین‌آلات و قطعات (تولید محصولات) نام برد. این شرکت مأموریت خود را در راستای بروز رسانی در حوزه صنعت دکوراتیو و دکوراسیون داخلی متمایل و با همکاری معماران، طراحان دکوراسیون داخلی زیبایی ، هنر، و همچنین مصون ماندن محیط زیست از هرگونه آسیبی بر مبنای زیبایی منازل ایرانیان بنا نهاده است.

از دیگر مزیت های این شرکت به روز بودن در حوزه تکنولوژی و همگام شدن و بهره مندی از این امکانات برای هم وطنان عزیزمان می باشد که بتوانند از بهترین محصولات تولید شده در سطح کلاس جهانی بهره برداری نمایند.

همواره بر این باور بوده اییم که بتوانیم خدمات شایان و در خور توجهی را به مشتریان عزیزمان عرضه نماییم .امید است با اتکال به پروردگار متعال این شایسته برای شما مشتریان میسر باشد.